Pierwsze seminarium dotyczące postępów w projekcie FIRST-TEAM

Dnia 13 września 2017 odbyło się pierwsze wspólne seminarium dedykowane omówieniu postępów w realizacji projektu FIRST TEAM, „Opracowanie nowego typu stosu ogniw paliwowych na potrzeby polskiego sektora energetycznego”, numer projektu First TEAM/2016-1/3. W otwartym seminarium wzięli udział członkowie zespołu FIRST TEAM, partnerzy zagraniczni, osoby współpracujące, studenci oraz inne osoby z AGH oraz Kyoto University. Seminarium było częścią większego wydarzenia pt. „Polish-Japanese Seminar on innovative Technologies in Heat Transfer”. Spotkanie odbyło się w ramach trzydziestolecia współpracy pomiędzy AGH oraz Kyoto University. Podczas spotkania członkowie zespołu zaprezentowali postępy w pracy oraz przedyskutować je z partnerami zagranicznymi. Omówiono również plany na przyszłą współpracę. Fotorelację z wydarzenia można znaleźć w zakładce galeria. Program oraz tytuły prezentacji można znaleźć na stronie konferencji www.pol-jap2017.agh.edu.pl.

Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z Seminarium w naszej Galerii.